Аўтаматычны эквалайзер для літыевых акумулятараў HTB-J32S25A, рамонтнік акумулятараў 2-32S 15A 20A 25A
Падрабязнасці прадукту
Тэгі прадукту
Тэхнічныя характарыстыкі
Тэхнічныя характарыстыкі эквалайзера для літыевых батарэй Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Інфармацыя пра прадукт
Фірмовая назва: HeltecBMS
Паходжанне: Мацерыковы Кітай
Сертыфікацыя: АЭЭА
Гарантыя: 3 месяцы
Мінімальны заказ: 1 шт.
Тып батарэі: Трайны літый, літый-жалезафасфат, тытан-кобальт-літый
Намінальнае напружанне: DC12V
Дыяпазон рамонту: 2-24S/2-32S
Балансны ток: 15А/20А/25А
Памер: 360*290*170 мм
Налада
  • Індывідуальны лагатып
  • Індывідуальная ўпакоўка
  • Графічная налада
Пакет
1. Рамонтнік акумулятараў * 1 камплект.
2. Антыстатычны пакет, антыстатычная губка і гафрыраваны корпус.
Падрабязнасці пакупкі
  • Дастаўка з:
    1. Кампанія/фабрыка ў Кітаі
    Звяжыцеся з наміабмеркаваць дэталі дастаўкі
  • Аплата: рэкамендуецца 100% перадаплата
  • Вяртанне і кампенсацыя: Даступныя варыянты вяртання і кампенсацыі
Асаблівасці
  • Дыяпазон рамонту: 2-32S
  • Балансуючы ток: 15A/20A/25A (рэгуляваны)
Прынцып працы
① Ручная эквалізацыя
② Аўтаматычная эквалізацыя
③ Выраўноўванне зарадкі
Параметры налады выраўноўвання зарада наступныя:
Параметры балансу фасфату літыя і жалеза:
Абарона ад перанапружання манамера: 3,650 В. Аднаўленне пасля перанапружання манамера: 3,650 В. Прымусовае выраўноўванне напружання: 3,650 В.
Пачатковае напружанне выраўноўвання ўстаноўлена на найніжэйшае значэнне напружання струны = V, розніца напружання выраўноўвальнага манамера: 0,005 В, а доля выраўноўвальнага току: 5%~100%
Параметры выраўноўвання зарадкі трайнога літыю:
Абарона ад перанапружання манамера: 4,250 В. Аднаўленне пасля перанапружання манамера: 4,200 В. Прымусовае выраўноўванне напружання: 4,250 В.
Пачатковае напружанне выраўноўвання: 4,000 В. Розніца напружання манамера выраўноўвання: 0,005 В. Каэфіцыент току выраўноўвання: 5%~100%
Пры выраўноўванні зарадкі «адмоўны полюс акумулятара» на пярэдняй панэлі прылады павінен быць падключаны да агульнага адмоўнага полюса акумулятара, адмоўны полюс зараднай прылады — да «адмоўнага полюса зарадкі» пярэдняй панэлі прылады, а станоўчы полюс зараднай прылады — да станоўчага полюса акумулятара. Да ўваходу ў збалансаваны стан ток зарадкі не павінен перавышаць 25 А, а пры дасягненні збалансаванага старту (літый-жалезафасфат 3,450 В / трайны літый 4,00 В) ток зарадкі не павінен перавышаць 5 А, і эфект малога балансавання току будзе лепшым.
Выраўноўвальнік зарада акумулятара (7)
Выраўноўвальнік зарада акумулятара (6)
Выбар мадэлі
Тэхнічны індэкс Мадэль прадукту
Мадэль HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Тып батарэі, які падыдзе LFP/NCM/LTO
Максімальны балансавальны ток 25А 15А 20А 25А
Параметры балансу фасфату літыя і жалеза Абарона ад перанапружання манамера: 3,65 В
Розніца напружання манамера для выраўноўвання: 0,005 В
Доля выраўноўвальнага току: 5%~100%
Параметры балансу трайнога літыя Абарона ад перанапружання манамера: 4,25 В
Аднаўленне перанапружання манамера: 4,2 В
Пачатковае напружанне выраўноўвання: 4 В
Заўвага
② Падчас выраўноўвання зарадкі «адмоўны полюс акумулятара» на пярэдняй панэлі прылады павінен быць падключаны да адмоўнага полюса ўсяго акумулятарнага блока, адмоўны полюс зараднай прылады — да «адмоўнага полюса зарадкі» на пярэдняй панэлі прылады, а дадатны полюс зараднай прылады — да дадатнага полюса акумулятара. Зарадны ток не павінен перавышаць 25 А перад дасягненнем раўнавагі, а зарадны ток не павінен перавышаць 5 А пасля дасягнення раўнавагі (літый-жалезафасфат 3,45 В / трайны літый 4 В). Невялікі эфект балансавання току будзе лепшым.
③ Дадатковая крыніца харчавання
  • Выкарыстанне сістэмы 0-120 В (да 24S); выкарыстанне сістэмы 0-135 В (да 32S).
  • Аднафазная крыніца харчавання 220 В.